Dossiertraining: Digitale ethiek, voorwaarde voor samenleving en burgerschap:
Donderdag 7 juni 2018

socialmedia3x

Mogen we alles zomaar posten? Welke ethiek is gewenst nu iedereen journalist is? En wat is heden ten dage professionele journalistiek? In deze dossiertraining wordt geanalyseerd wat de ontwikkelingen zijn waardoor burgers aan de knoppen staan, en welke effecten dit heeft voor nieuwsgaring, de samenleving en burgerschap. Er wordt nagegaan welke normen en waarden nodig zijn om te komen tot een maatschappij waar digitale ethiek het kloppend hart vormt.

Wanneer: donderdag 7 juni 2018.

Locatie: Aristo zalen, Utrecht. Tijden: 13.00-17.00 uur. www.aristo.nl

Deelname

Blijf op de hoogte
Schrijf in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte
Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Ongeldige invoer