Dossiertraining: Fake it or make it!  
Dinsdag 10 april 2018

fakenews3x

Wat kun je nog geloven in deze wereld waar we 24/7 worden bestookt met nieuws en informatie? Een van de 21st Century Skills is niet voor niets Kritisch Denken. In deze dossiertraining wordt uitgebreid ingegaan op het fenomeen 'nepnieuws' en de vaardigheden om verdachte bronnen te ontmaskeren. We gaan op praktische wijze in op de bronnen en de belangen van deze bronnen om nepnieuws te verspreiden. Natuurlijk pas je de kennis tijdens de training meteen toe op jouw vakgebied.

Wanneer: Dinsdag 10 april 2018

Locatie: Aristo zalen, Utrecht. Tijden: 13.00-17.00 uur. www.aristo.nl

Deelname

Blijf op de hoogte
Schrijf in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte
Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Ongeldige invoer