Eerste bijeenkomst: woensdag 28 maart 2018

 DSC4092De eerste plenaire bijeenkomst van de beroepsvereniging is gepland op 28 maart 2018, locatie: de Reehorst in Ede, aanvang 11.00. Deze dag is met opzet gekozen omdat op die dag het 10e Nationaal Mediawijsheid Congres plaatsvindt. Immers, het grootste mediawijsheid-evenement waar vele MediaCoaches aan deelnemen! Alle MediaCoaches zijn welkom om bij deze informatiebijeenkomst aanwezig te zijn.

 MediaCoaches aangesloten bij de Beroepsvereniging kunnen zich voor aanvang van het congres al voor hun favoriete workshops aanmelden!

Klik hier om je aan te melden voor de ledenvergadering op woensdag 28 maart 2018

Blijf op de hoogte
Schrijf in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte
Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Ongeldige invoer